logo
Teisinga kryptis
APIE UAB „INDEX“

UAB „INDEX“ – dinamiškai besivystanti IR TOBULĖJANTI ĮMONĖ, palaikanti ryšius su stambiausiais įrangos gamintojais Lietuvoje ir užsienyje. 
UAB „INDEX“ profesionaliai prekiauja parduotuvių įranga, užsiima kondicionavimo, vėdinimo, šaldymo sistemų projektavimu, pardavimu, įdiegimu bei techniniu aptarnavimu. Įmonė siūlo šiuolaikinius, taip pat ir nestandartinius sprendimus, pasaulyje lyderiaujančių gamintojų produkciją ir garantuoja nepriekaištingą visos įdiegtos įrangos darbą. Ko gero, Jūs turite klausimų, kaip įsirengti parduotuvę, restoraną, šaldymo kamerą, ar Jums reikalingas kondicionavimas, vėdinimas bute, ofise, prekybos-pramogų kompleksuose ar pramoninės paskirties objektuose? Tuomet kvalifikuotas ir turintis didelę praktinę patirtį, mūsų įmonės kolektyvas, atsakys į Jums iškilusius klausimus, padės priimti teisingą sprendimą ir nurodys teisingą kelią pasirenkant įrangą, neleisdamas pasiklysti siūlomos įrangos įvairovėje. Įmonėje dirba didesnę nei 10metų darbo patirtį kondicionavimo, šaldymo, vėdinimo, bei prekybinės įrangos srityje turintys  specialistai, kurie  gilino žinias seminaruose, mokymuose Lietuvoje ir pas įrangos gamintojus užsienyje.

 

Įmonė šioje srityje dirba nuo 2000 m.

Per savo darbo metus mūsų įmonės specialistai Lietuvoje bei užsienyje įgyvendino daugiau nei 1500 įvairaus sudėtingumo bei galingumo kondicionavimo, šaldymo, vėdinimo sistemų projektų. Įmonė yra sukaupusi didelę darbo patirtį dirbant tiek su firmomis ir juridiniais asmenimis, tiek su pavieniais-privačias klientais. Pradėję darbą nuo nedidelės apimties projektų, įgavę vis daugiau patirties ir žinių, mes sugebėjome įgyvendinti vis didesnius, technologiškai sudėtingesnius ir atsakingesnius projektus. Tokių rezultatų pasiekėme mūsų klientams teikdami pilną paslaugų kompleksą – nuo projektavimo darbų iki įrangos įdiegimo, jos sumontavimo, garantinio ir po garantinio aptarnavimo.
Įmonės serviso specialistai vykdo kondicionavimo techninę priežiūrą, vėdinimo, šaldymo, restoranų įrangos garantinę bei po garantinę priežiūrą, atlieka įrangos aptarnavimo darbus.

Pagrindinis įmonės tikslas dirbant su klientais – individualus priėjimas prie kiekvieno kliento poreikių ir problemų, teisingas ir optimalus įrangos parinkimas, vadovaujantis principu „kaina ir kokybė“, profesionalus ir kokybiškas montažas bei atsakingas požiūris tiek į seną, tiek į naują klientą.
 

Apie mus spaudoje


2014 04 19 - Laikinoji sostinė.  "Šią savaitę Savanorių prospekte įsikūręs prekybos centras "Maksima XXX" pakvietė pirkėjus į atnaujintą erdvę. Tris mėnesius atnaujinimo darbai vykdavo naktimis, kai patalpas palikdavo paskutiniai pirkėjai ir darbuotojai." "Itin įtempta buvo paskutinė savaitė, tačiau džiaugiamės, kad darbus pavyko baigti laiku", - sakė A. Žiburys.

Visas straipsnis >>>

 


Mes džiaugiamės matydami Jus, brangus lankytojau, mūsų tinklalapyje ir būsime laimingi matydami Jus tarp mūsų klientų!