logo
Ant stogo montuojami oro kondicionieriai (rooftop) 
Ant stogo montuojamas (anglų k. – rooftop) oro kondicionierius – tai vieno bloko šaldymo mašina. Toks kondicionierius skirtas montuoti ant pastato stogo. Ant stogo montuojamų kondicionierių (rooftop) galia yra nuo 8 iki 140 kW, o oro srautas gali siekti nuo 1,5 iki 25 tūkst. kubinių metrų per valandą. Paprastai ant stogo montuojami oro kondicionieriai naudojami kondicionuoti ir vėdinti prekybos sales, dengtus stadionus, konferencijų sales ir t. t.

Ant stogo montuojamas kondicionierius (rooftop) gali ne tik kondicionuoti, bet ir vėdinti patalpą – tokiu atveju orui sumaišyti naudojama speciali oro pamaišymo kamera, kurioje reguliuojamas tiekamo lauko oro  ir iš patalpos šalinamo oro santykis.
 


Greta standartinių mazgų (kompresoriaus, kondensatoriaus, garintuvo ir ventiliatorių) jame gali būti įtaisyta elektrinis ar dujinis šildytuvas orui šildyti žiemą.
 
Ant stogo montuojamas oro kondicionierius (rooftop) tai įrenginys puikiai tinkantis oro aušinimui ir oro sausinimui vasarą, o šilumos siurblio versijose ir oro pašildymui žiemą.

                    |   Uždaryti...