logo
Drabužių spintos


Drabužių spintos – tai labai plačiai tiek pramoniniuose, tiek sporto objektuose ar biuruose naudojama produkcija. Drabužių spintos skirtos įstaigų darbuotojų (taip pat lankytojų) asmeniniams daiktams ir drabužiams laikyti.

Drabužių spintos dažniausia naudojamos šiose organizacijose:
•   biuruose – darbuotojų ir klientų viršutiniams drabužiams laikyti;
•   gamybinėse įmonėse – darbuotojų asmeniniams ir darbiniams drabužiams laikyti;
•   sporto centruose (pavyzdžiui, sporto klubuose ir baseinuose) – klientų aprangai ir asmeninei įrangai laikyti;
•   medicininėse ir kitose specializuotose įstaigose, kuriose numatytas specialiųjų drabužių arba įvairių formų darbinių rūbų dėvėjimas.

Drabužių spintos gali būti rakinamos, siekiant užtikrinti individualų saugojimą. Gamyklose ir fabrikuose, remonto dirbtuvėse neįmanoma sugalvoti patogesnio drabužių laikymo būdo, nei metalinės spintos darbinei aprangai laikyti.

Mūsų kompanijos tiekiamos drabužių spintos yra aukštos kokybės, ilgaamžiškos, praktiškos ir erdvios. Spintos suprojektuotos atsižvelgiant į daugiametę eksploatavimo patirtį, jos puikiai tinka sprendžiant įvairias užduotis. Šie baldai turi specialią dėvėjimuisi ir korozijai atsparią dangą, todėl gali būti naudojami beveik bet kokioje aplinkoje, įskaitant aukštos temperatūros ir didelio drėgnumo sąlygas. Todėl šias lengvai prižiūrimas ir naudojamas drabužių spintas perka baseinams, pirtims ir saunoms. Spintose yra įrengtos spynos, lentynos, kabliukai ir skersiniai. Kelios spintos gali būti sujungtos į vieną eilę, todėl esant poreikiui Jūs visada galėsite jų įsigyti papildomai.                    |   Uždaryti...