logo
Mediniai baldai prekybai

 

Natūralaus medžio stelažai ir kitų rūšių prekybiniai baldai: prabangus interjeras už prieinamą kainą
Prekyba – tai vienas paslaptingiausių procesų. Atrodo paprasta, bet prekybos verslo sėkmę lemia labai daug dalykų. Pasakyti, kas bus sėkminga, o kas ne – labai sunku, tačiau yra keletas šioje srityje itin reikšmingų veiksnių. Vienas jų – prekybos vietos interjeras: atmosfera ir baldai.

Viena iš naujų mūsų darbo krypčių yra baldų gamyba iš medžio masyvo. UAB „INDEX“ priima užsakymus įrangai pagal individualius projektus gaminti. Tarp gamyboje naudojamų medžiagų siūloma ir įvairių rūšių mediena. Šiame straipsnyje aptarsime stelažų, vitrinų ir kitokios parduotuvių įrangos gamybos iš natūralaus medžio privalumus.

Praktika parodė, kad didžiausią įspūdį pirkėjui palieka prekybinė įranga  iš medienos. Būtent medis sukuria ir išlaiko aukštą patikimumo lygį ir sudaro palankias sąlygas pirkti. Pagal individualų projektą pagaminti prekybiniai baldai sukelia didesnį vartotojų pasitikėjimą prekybos įstaiga ir čia parduodamomis prekėmis.

Mūsų įmonė pagamins medinius prekystalius pagal specialiai sukurtą dizaino projektą, išskirsiantį Jūsų pardavimo vietą nuo kitų. Taip pat esame pasirengę sukurti ir pagaminti kitą prekybinę įrangą iš medienos: stovus, kabinamas lentynas, stalus, kėdes, vitrinas ir specializuotus baldus (pavyzdžiui, stovus vynui), suprojektuoti pagal užsakymą originalius ir įspūdingus baldus barui, restoranui arba kavinei, taip pat kitus prekybinius baldus, įskaitant įvairaus sudėtingumo ir konfigūracijos baro sistemos baldus.

Pagaminti pagal užsakymą natūralaus medžio prekystaliai, stelažai ir vitrinos gali būti įvairios formos ir apdailos. Ypatingą estetinę vertę tokiai įrangai suteikia medienos faktūra – visada unikali, pabrėžianti gaminio grožį.

Šiuolaikinės gamybos galimybės, įvairūs naudojami mišiniai ir lakai leidžia neatpažįstamai pakeisti medžiagą ir kartu išsaugoti natūralios medienos šilumą ir prabangą.


Populiariausios prekybinių baldų gamyboje naudojamos medienos rūšys

Dažniausiai prekybinė įranga gaminama iš šių medienos rūšių:

Pušis. Paprastai naudojama baldų rėmų gamybai. Unikalios šios medienos savybės užtikrina didelį gaminių atsparumą išorės poveikiui, įskaitant drėgmės ir temperatūros svyravimus, kas yra labai svarbu prekybiniams baldams.
Bukas. Tai viena populiariausių medžiagų baldų pramonėje, išsiskirianti universalumu. Ji lengvai apdirbama, tinka šlifuoti, lakuoti ir dažyti. Baldai iš buko yra patikimi, ilgaamžiški ir gražūs.
Beržas. Atsižvelgiant į geras eksploatavimo savybes, beržo medienos kaina nėra didelė. Ši žaliava atspari apdirbimui, todėl iš jos galima gaminti plonus dekoravimo elementus, kurie suteiks jūsų prekybos įrangai prabangos.
Ąžuolas. Ko gero, iš šios medienos rūšies gaminami patvariausi baldai. Užsakomi mediniai stelažai dažniausiai gaminami būtent iš ąžuolo.

Prekybai skirta įranga gali būti gaminama tiek vien iš medienos, tiek derinant medieną su kitų tipų medžiagomis, taip užtikrinant geresnes eksploatavimo savybes ir konstrukcijos ilgaamžiškumą. Derinant prekybinius baldus iš medžio masyvo  su  LMDP ir stiklo elementais, asortimentas itin didelis ir skirtas įvairioms prekėms. Užsakovo pageidavimu virtinose ir prekystaliuose galima įrengti papildomas lentynas ir stalčius, varstomas arba stumdomas duris, apšvietimą. Gaminamos įrangos spalvą taip pat galima pasirinkti individualiai.

Prekybinė įranga iš natūralaus medžio atrodo labai stilingai ir šiuolaikiškai. Ji sukurta siekiant paprastumo ir natūralumo. Gaminiai iš medienos gali būti pačių paprasčiausių formų, nes pagrindinis jų privalumas yra natūrali tekstūra ir atspalviai. Tokie baldai taps išskirtiniu Jūsų namo, biuro, parduotuvės interjero akcentu. Iš medžio pagaminti baldai tarnaus ilgus metus, teiks estetinį malonumą ir praktinę naudą!
Plačios įvairių rūšių medienos naudojimo galimybės padės padidinti jūsų apyvartą ir pelną, sukurs ir išlaikys jūsų stilių ir prekės ženklą. Išskirtinė prekybinė įranga, pagaminta iš medžio, padės suformuoti įvaizdį ir galbūt taps jūsų firminiu ženklu, padėsiančiu pirkėjams atpažinti jūsų prekybos taškus!

    
PREKYBINĖ ĮRANGA MAISTO PREKIŲ PARDUOTUVEI

Vitrinos, prekystaliai ir kita įranga labai svarbūs prekybos centro ar maisto prekių parduotuvės produkcijos realizavimo elementai. Daugelis žino, kad vienodas prekių išdėstymas parduotuvėse nėra atsitiktinumas. Be klientų srauto, reikėtų atsižvelgti į prekės kainą ir jos suderinamumą su šalia esančia produkcija. Tinkamai prekėms išdėstyti ir gražiai pristatyti reikalinga speciali prekybinė įranga.

Pagrindines prekybinės įrangos savybes lemia parduotuvės specifika: ar tai bus savitarnos parduotuvė, ar joje aptarnaus pardavėjas. Pavyzdžiui, vienoje parduotuvėje vaisių ir daržovių skyriuje pirkėjai patys sveria prekes, kitoje – prekės jau supakuotos, dar kitur viską atlieka pardavėjas. Pirkėjų patogumui įranga turi būti maksimaliai funkcionali.

Jei parduotuvės stovai, prekystaliai atitiks jos specifiką ir dizainą, tai vienareikšmiškai teigiamai paveiks pardavimus. Tačiau sunku rasti jau pagamintus baldus, kurie tiktų konkrečiai prekybos vietai. Tai įmanoma, bet  gana sudėtinga. Kiekviena prekyvietė yra skirtingų formų ir matmenų, tačiau tiek likusi laisva vieta, tiek jos trūkumas turės neigiamos įtakos.
Prekybinė įranga, skirta maisto prekių parduotuvei, paprastai parduodama pagal užsakymą. Visų pirma, individualus dizainas išskiria parduotuvę tarp kitų. Antra, tai leidžia maksimaliai išnaudoti naudingąjį parduotuvės plotą ir atsižvelgti į produkcijos specifiką.


PREKYBINĖ ĮRANGA BIRIŲ PRODUKTŲ, SALDAINIŲ SKYRIUJE

Šias prekių kategorijas galima rasti net porą skyrių turinčioje nedidelėje parduotuvėje. Didelėse parduotuvėse tai nuolatinės paklausos produkcija. Šiai paklausai padidinti reikalingi ne tik saldumynai, būtina užtikrinti ir jų taisyklingą eksponavimą ir tinkamą laikymą.

Žinoma, tam reikalinga gera prekybinė įranga, kuri atliks ne tik minėtas funkcijas, bet ir turės kitas reikiamas savybes. Jeigu tai skyrius, kuriame aptarnauja pardavėjas, būtina sudaryti patogų pardavėjo priėjimą prie visos siūlomos produkcijos, jei tai savitarnos skyrius – reikia sukurti tas pačias sąlygas pirkėjui. Daugelis birių produktų, taip pat konditerijos gaminiai priskiriami prie maisto produktų, todėl įranga turi būti pagaminta iš nekenksmingų medžiagų.

Nepaisant to, kad skyriai gali būti skirtingi, nevertėtų išskirti kurios nors parduotuvės dalies. Geriausia, kai vienas ar kitas skyrius atitinka bendrąjį prekybos objekto dizainą.
Geriausias sprendimas, siekiant, kad prekybinė įranga atitiktų visus šiuos reikalavimus, ją gaminti pagal užsakymą. Taip Jūs galite būti tikri, kad stovo ar kitokios įrangos matmenys tikrai tiks ir baldai atrodys harmoningai.

UAB „INDEX“ medinės prekybinės įrangos pavyzdžiai:

                    |   Uždaryti...