logo
PRAĖJIMO SISTEMOS (VARTELIAI):

Atitvėrimo sistemosVisos siūlomos atitvėrimo sistemos parduotuvės prekybos salei yra aukštos kokybės ir ilgaamžės. Praėjimo varteliai (turniketai), barjerai ir kitos atitvėrimo sistemos atrodo reprezentatyviai ir efektingai, puošia supermarketo prekybos erdvę ir tuo pačiu atlieka pagrinę savo funkciją – nukreipia pirkėjų srautus.  Tokia įranga, kaip antai varteliai (turniketai) ir atitvarai-atmuštuvai yra reikalingiausios savitarnos parduotuvių prekybos įrangos sąraše. Nedidelėse savitarnos parduotuvėse atitvėrimo sistemos sudaromos iš kelių vamzdžių, sukamųjų ar paprastų vartelių. Didelėse parduotuvėse, prekybos centruose atitvėrimo sistemų konstrukcija sudėtingesnė. Svarbu atkreipti dėmesį, kad montuojamo turniketo, barjerų ir kitų atitvėrimo sistemų išvaizda sukuria pirmąjį įspūdį apie prekybos centrą.

Atitvėrimo sistemų funkcijos

Atitvėrimo sistemos naudojamos siekiant kontroliuoti žmonių srautus parduotuvėse, oro uostuose, geležinkelio stotyse, viešbučiuose ir t. t.
Atitvėrimo sistemos leidžia sumažinti vagysčių atvejų. Naudojant vartelius (turniketus) galima įrengti vienos krypties praėjimą.
Kokybė ir originalaus dizainas montuojant įrangą leis parduotuvei išsaugoti savo stilių.

Atitvarai ir turniketai

Atitvarai ir turniketai naudojami pirkėjų įėjimui ir išėjimui sisteminti, pirkėjų srautams prekybos salėje valdyti. Jie taip pat svarbūs kovojant su vagystėmis. Siūlomų atitvarų ir vartelių kokybė ir originalus dizainas suteikia galimybę išlaikyti parduotuvės stilių.

Mobilieji (perkeliami) atitvarai


Mobilieji (perkeliami) atitvarai naudojami žmonių srautui apriboti ar nukreipti viešose vietose pvz., muziejuose, kino teatruose, oro uostuose, stadionuose. Dėl atitvarų mobilumo lengva sukurti ir keisti aptvertos zonos konfigūraciją.

Atitvarai-atmuštuvai


Atitvarai-atmuštuvai skirti apsaugoti prekybos baldus savitarnos parduotuvėse nuo apgadinimo vežimėliais. Atmuštuvai paprastai įrengiami prekybos centruose prie šaldomųjų vitrinų, prekystalių, vitrinų ir stelažų.

Mūsų kompanija siūlo INTRAC, ECO  praėjimo sistemas, bei praėjimo vartelius.

 
Įranga gali būti chromuota arba padengta įvairių spalvų polimerine danga: balta, mėlyna, raudona, žalia, juoda, metalo spalvos.
UAB „INDEX“ pasiūlys platų turniketų, atitvarų, vartelių-vėliavėlių, sukamųjų vartelių ir kt. asortimentą.
Siūlomi sprendimai bet kokio formato parduotuvei.
Į asortimentą įtraukti klasikiniai ir tradiciniai sprendimai, taip pat ir naujausi gaminiai, tokie kaip automatiniai turniketai, praleidimo sistemos su elektroniniu valdymu, infraraudonųjų spindulių fotodiodu ir mechanizmu pirkėjams skaičiuoti.
 
  
Dešininiai ir kairiniai varteliai-vėliavėlės. Gali būti tiekiami su įvairiais paveikslėliais.

 
  
Sukamieji varteliai                             Praėjimo sistemos su atitvarais

 
 
- INTRAC praėjimo vartelių, stelažų parduotuvėms ir sandėliams gamintojas.
 
- ECO praėjimo sistemų gamintojas.
                    |   Uždaryti...