logo
PREKYBINIAI STELAŽAI:

Prekybiniai stelažai priesieniai

Prekybiniai stelažai yra vienas geriausių būdų pristatyti pirkėjui prekes ir sudaryti patogų priėjimą prie jų. Stelažai užtikrina ne tik tinkamą produkcijos išdėstymą, bet ir leidžia kuo optimaliau parodyti pirkėjams prekių asortimentą, kad šie galėtų greitai ir lengvai pasirinkti. Galima drąsiai teigti, jog stelažai – tai parduotuvės „veidas“, todėl, siekiant išlaikyti klientų srautą, reikėtų pasirūpinti, kad prekybinė įranga būtų parinkta taisyklingai ir kvalifikuotai.

Mūsų kompanija pristato didelį įvairių metalinių stelažų asortimentą. Stelažai gali būti klasifikuojami pagal įvairius kriterijus, pavyzdžiui, pagal įrengimo vietą jie skirstomi į:
•    priesienius, kurie yra įrengiami prie prekybos salės sienų;
•    kampinius stelažus, papildančius priesienius ir leidžiančius išlaikyti stelažų eilės vientisumą patalpų kampuose;
•   salas, kurios paprastai įrengiamos parduotuvės centre. Būtent šie stelažai leidžia geriausiai pademonstruoti tam tikras išsiskiriančias iš bendro produkcijos asortimento prekes.

Priesieniai

Pagal prekių išdėstymo būdą skiriami:
•    lentyniniai stelažai – prekės išdėstomos tiesiog ant stelažo konstrukcijos lentynų;
•    stelažai su perforuota galine sienele, paprastai su kabliais produkcijai pakabinti.

Stelažai – salos

Dvipusiai stelažai, arba salos, gali būti skirtingo ilgio ir aukščio. Kaip ir priesieniai, priklausomai nuo prekių rūšies, gali būti komplektuojami su įvairiai produkcijai skirtomis lentynomis, tinkliniais krepšeliais ir perforuotomis sienelėmis.

Stelažai gali būti skirstomi ir pagal juose eksponuojamos produkcijos tipą: vyno, duonos, daržovių, knygų ir kt.

Kiekvienas prekybinis metalinis stelažas, be pagrindinės prekių laikymo ir eksponavimo paskirties, atlieka dar kelias svarbias funkcijas. Visų pirma, tai prekybos patalpos interjero vientiso stiliaus kūrimas. Antra, tai laisvo ir patogaus priėjimo prie prekių užtikrinimas. Trečia – tinkamai parinkti metaliniai stelažai ir racionaliai išnaudojamas prekybinis plotas padeda padidinti pardavimų apimtis.

Bendrovė „INDEX“ siūlo savo klientams prekybinius metalinius stelažus, kurie taps tikra patalpų ir salių puošmena ir puikiai atliks savo funkcijas, džiugindami tiek pirkėjus ir pardavėjus, tiek verslo savininkus. Pas mus Jūs galite įsigyti ne tik parduotuvių, bet ir sandėlio stelažus.

                    |   Uždaryti...