logo

Šaldymo vitrinosŠaldymo vitrinos yra neatskiriama bet kurios maisto prekių parduotuvės prekybinė, bei dizaino dalis. Be šių vitrinų gana sunku, o, tiesą sakant, neįmanoma įsivaizduoti prekybos maisto produktais. Užėjęs į prekybos centro maisto produktų skyrių, pirkėjas eina būtent prie šaldomų vitrinų. Priklausomai nuo eksponuojamų prekių rūšies, tūrio ir savybių, prekybos būdų, prekybos centro salės ploto, vitrinos gali skirtis daugeliu parametrų. Dizainas taip pat gali būti visiškai konservatyvus arba atvirkščiai iššaukiantis, modernus. Be to, šios vitrinos yra rinkodaros elementas, bet kurios parduotuvės puošmena, bei pagrindas formuojant parduotuvės įvaizdį.

Šalto oro cirkuliacijos pagalba vitrinose palaikoma norima temperatūra. Oro cirkuliacija gali būti natūrali arba priverstinė. Esant natūraliam vėsinimui, šaltas oras savaime nusileidžia ant įrenginyje esančių produktų, o kai vėsinimas priverstinis – oras skirstomas ventiliatorių pagalba. Taip šaltis produktams paskirstomas tolygiau.

Šaldymo vitrinos gali palaikyti įvairius temperatūros režimus. Standartinis temperatūros režimas yra nuo +0 °C iki +4 °C, tokiu režimu laikomi neužšaldyti maisto produktai, kaip sūris, dešros ir kt. 

Kombinuotose šaldymo vitrinose galimos vidutinės ir žemos temperatūros. Jose temperatūra svyruoja nuo -6 °C iki 6 °C. Šios vitrinos naudojamos norint sukurti specialias produktų laikymo sąlygas.

Konditerijos gaminiams, pavyzdžiui, tortams, pyragaičiams, naudojamos šaldymo vitrinos, galinčios palaikyti nuo +3 °C iki +10 °C temperatūrą.

Vitrinos taip pat gali būti pritaikytos tiek savitarnos prekybai su žemu priekiniu stiklu, tiek prekybai, kai pardavėjas paduoda prekes. Šios vitrinos būna su aukštu stiklu. Taip pat jos gali būti komplektuojamos su apšvietimu ir be jo.
 
Vitrinų dugnas, kuris tiesiogiai liečiasi su maistu, gaminamas iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, sąlyčiui su maistu tinkamo cinkuoto plieno, padengtu specialiais dažais, ar nerūdijančiojo plieno.

Priklausomai nuo lentynų, kuriose išdėstomos prekės, skaičiaus, šaldymo vitrinos gali būti vieno ar kelių aukštų.

Galimi įvairūs šaldymo vitrinų ilgiai, pločiai, aukščiai, formos  (tiesios, bei kampinės), bei spalvos ir dažymo būdai.
 
 
 
               
Autonominės šaldymo vitrinos   Šaldymo vitrinos jungiamos nuo sistemos
 


                    |   Uždaryti...