logo
Šaldytuvai
Šaldymo spintos su įmontuotu agregatu skirtos atšaldytiems maisto produktams, gėrimams, vaistams ir kitoms ypatingo laikymo sąlygų prekėms saugoti ir eksponuoti. Tokia įranga gali būti naudojama bet kokio formato parduotuvėse, vaistinėse, medicininėse laboratorijose ir vaistinių preparatų gamybos įmonėse.

Kiekvieno gamintojo modelių asortimente yra vidutinės temperatūros, žemos temperatūros ir kombinuotos įvairių dydžių ir dizaino įrangos. Pagal poreikį galima parinkti įrangą stiklinėmis arba metalinėmis, varstomomis arba stumdomomis durimis.

Šaldymo spintose paprastai įrengta nuo trijų (spintose, skirtose gėrimų buteliams laikyti) iki aštuonių patogių lentynų. Modeliuose su stiklinėmis durimis, numatytas ekspozicijos apšvietimas. Visuose modeliuose įrengti mikroprocesoriniai valdymo blokai, kurie užtikrina platų funkcijų pasirinkimą, įskaitant automatinį atitirpinimą.
UAB INDEX siūlo aukšta kokybe pasižyminčio Danijos šaldymo įrangos gamintojo TEFCOLD  gaminius. Tai įvairaus dydžio ir paskirties įmonėms (restoranams, kavinėms, barams, viešbučiams, prekybos centrams, laboratorijoms ir pan.) pritaikytas itin platus šaldymo įrangos asortimentas: horizontalūs ir vertikalūs, uždari ir atviri šaldytuvai, šaldikliai, įranga skirta pienui ir pieno produktams, alkoholiniams ir nealkoholiniams gėrimams, maistui  laikyti. Be TEFCOLD šaldytuvų, siūlome Italjos gamintojų COOL HEAD  šaldomus stalus, šaldytuvus, taip pat picerijoms pritaikytus stalus su granitiniu stalviršiumi, ingridientų vitrinas .

Ieškantiems optimalaus kainos ir kokybės santykio, galime pasiūlyti kokybišką lenkų gamintojų IGLOO   arba MAWI    produkciją . Ši šaldymo įranga gali būti jungiama tiek prie centrines šaldymo sistemos, tiek dirbti autonomiškai, t. y. turėti savo agregatus.


- TEFCOLD Danijos šaldymo įrangos gamintojas.

- COOL HEAD Italjos šaldymo įrangos gamintojai.
 
- IGLOO Lenkų šaldymo įrangos gamintojas.
 
- MAWI Lenkų šaldymo įrangos gamintojas.
                    |   Uždaryti...