Kokybiška restoranų įranga


Bet kurios kavinės ar restorano svarbiausia vieta yra jos virtuvė. Todėl mes siūlome skirti ypatingą dėmesį renkantis virtuvinius įrengimus.


Mes tiekiame:
  virtuvės įranga restoranams
  virtuvės įranga kavinėms;
  virtuvės įrangą viešojo maitinimo įstaigoms bei kitą virtuvinę įrangą.

Restoranų įranga - tai matoma detalė sudėtingame restoranų versle. Kad Jūsų verslas sklandžiai dirbtų, negalite nieko pamiršti, pradedant darbuotojų atranka ir baigiant virtuvės sienų ir grindų spalva. Mes žinome, kaip įgyvendinti mūsų klientų poreikius, nes turime didelę patirtį ir pažįstame rinką. Didžiausias dėmesys kreipiamas į aptarnavimo kokybę, profesionalią konsultaciją ir sutartinių įsipareigojimų vykdymą.Virtuvinės įrangos paieška – atsakingas žingsnis!

Restoranų įranga: specifika ir niuansai

Įmonė, kuri nesiekia žengti koja kojon su laiku ir nevertina savo klientų, pasmerkta sąstingiui. Mes suprasdami šiuos banalius, bet tuo pačiu svarbius dalykus, stengiamės rasti individualų sprendimą kiekvienam besikreipiančiam. Mūsų įmonė užtikrina, kad visas įrangos asortimentas restoranams, barams ir kavinėms būtų prieinamas potencialiems pirkėjams. Tai siekiame reguliuodami kainas, atsižvelgdami į esamas realijas rinkoje, darydami nuolaidas ir siūlydami eilę kitų pasiūlymų tuo sudarydami puikią bazę bendradarbiavimui daugeliui metų į priekį. Atidžiai stebime nerūdijančio plieno įrengimų gamybos procesą, esant reikalui koreguojame net mažiausias smulkmenas. Mes teikiame didelę reikšmę stabilumui ir patikimumui, garantuojame, kad užsakymas bus pristatytas laiku pagal grafiką. Mūsų pateikiami kompleksiniai sprendimai restoranų įrengai jau seniai pasirodė iš geriausios pusės ir yra laiko patikrinti. Mes džiaugiamės, kad daugiau nei dešimt metų dirbame šioje srityje. Kad mūsų parduodama įranga būtų aukštos kokybės ir ilgai tarnautų, naudojame pačias naujausias technologijas, skiriame didžiulį dėmesį kiekvienam jos gamybos etapui. Naudodami, AISI 304 ir AISI 430 markės plieną, kaip medžiagą neutralios įrangos gamybai, suteikiame gaminamai įrangai aukštus standartus, o tai labai svarbu.Karšta virtuvinė įranga

Karšta virtuvinė įranga

Skaityti toliau
Šaldymo įranga

Šaldymo įranga

Skaityti toliau
Indų plovimo mašinos

Indų plovimo mašinos

Skaityti toliau
Picerijų įranga

Picerijų įranga

Skaityti toliau
Mėsos apdirbimo įranga

Mėsos apdirbimo įranga

Skaityti toliau
Barų įranga

Barų įranga

Skaityti toliau
Pagalbinė virtuvinė įranga

Pagalbinė virtuvinė įranga

Skaityti toliau
Lauko prekyba

Lauko prekyba

Skaityti toliau
Kepyklų įranga

Kepyklų įranga

Skaityti toliau
Svėrimo ir matavimo įranga

Svėrimo ir matavimo įranga

Skaityti toliau
Nerūdijančio plieno gaminiai

Nerūdijančio plieno gaminiai

Skaityti toliau

Kavinių įranga - Barų, kavinių ir restoranų įrangos atrankos problemos

Pati pagrindinė klaida pradedančiųjų verslininkų, atidarant barą, kavinę ar restoraną, yra nežinojimas kaip ir iš ko komplektuoti virtuvę. Viešojo maitinimo įstaigų įrangai reikia skirti didžiulį dėmesį. Norint išsirinkti tinkamiausią įrangą, būtina atsakyti į kelis svarbius klausimus: kokia bus patiekalų įvairovė, planuojamas lankytojų srautas, virtuvės patalpų plotas. Dažnai brangūs įrengimai naudojami labai retai. To priežastis nežinojimas kuo skiriasi baras nuo kavinės. Kam barui pirkti kepimo įrenginį, tinkantį viešojo maitinimo įstaigoms, kai į barą klientus užsuka tik bandelių. Teisingai mąstant, aišku, kad kuo didesnis klientų skaičius lankosi, tuo platesnis asortimentas įrengimų turi būti patalpose. Atsižvelgiant į tai, kad laikas nestovi vietoje, mes nuolat tobuliname įmonės veiklą, kas yra raktas į sėkmę. Mes manome, kad virtuvinė įranga maitinimo įstaigoms turi būti maksimaliai funkcionali, patvari, ekonomiška ir už prieinamą kainą.


Pagrindiniai kriterijai, renkantis profesionalią virtuvinę restoranų įrangą, yra šie:
  Patikimumas;
  Lengva priežiūra;
  Paprastas naudojimas;
  Energiją taupančių ir pažangių technologijų naudojimas;
  Saugumas naudojant;
  Kaina. Būtent tokią įrangą mes ir siūlome.

Visus profesionalius virtuvės įrengimus galima suskirstyti į penkias pagrindines grupes:

1. šiluminiai įrengimai;
2. šaldymo įranga;
3. Elektromechaninė įranga;
4. Indų plovimo įranga;
5. Neutrali įranga.

šiluminiai įrengimai


šiuolaikiniai prekybos centrai, restoranai, kavinės ir viešbučiai naudoja įvairiausias marketingines priemones, kad pritraukti ir išlaikyti jau turimą savo klientą. Sunku įsivaizduoti prekybos centrą be jau paruoštos produkcijos ir pusfabrikačių. Viešojo maitinimo įstaigos pagrindas - šiluminiai virtuviniai įrengimai. Tokio tipo įrangai labai svarbus funkcionalumas ir aukštas našumas. šiluminė restoranų įranga yra patikima, ilgaamžė ir prieinama pirkėjui. Naudojant šią įrangą, labai palengvėja virtuvės personalo darbas. Mes Jums pasiūlysime: virykles, kaitlentes, gruzdintuves, virimo katilus, keptuves, konvekcinį pečių.

&b1;aldymo įranga


Modernioje virtuvėje neįmanoma kokybiško maisto ir pusfabrikačių gamyba, neturint šaldymo spintų ir stalų, staigaus šaldymo įrenginių, ledo generatorių. Skirtingiems maisto produktams ( mėsai, žuviai, pieno produktams, konditerijos gaminiams, pusfabrikačiams ir kitai greitai gendančiai produkcijai), reikalingos skirtingos šaldymo temperatūros. šaldymo įranga mes Jums pasiūlysime už geriausią kainą ir ilgiausią garantija.

Elektromechaninė įranga


Pastaruoju metu sparčiai daugėja verslininkų, užsiimančių duonos kepimu, konditerijos gaminių ir pusfabrikačių gamyba, mėsos perdirbimu ir kt. Darbo našumo didinimui ir kokybės gerinimui neįkainuojamą pagalbą gali suteikti specialios mašinos ir įrengimai. šie įrengimai turi būti patvarūs, atlaikyti besikeičiančius apkrovos režimus, priklausančius nuo gamybos poreikių, o tuo pačiu nesudėtingi eksploatuoti. Tokią, aukštus reikalavimus atitinkančią įrangą mes pasirengę Jums pasiūlyti.

Indų plovimo įranga


Indų švara - tai vienas iš svarbiausių viešojo maitinimo įstaigos veiksnių. Tam reikalingos profesionalios indaplovės. Indaplovės (indų plovimo įranga) - patogus ir patikimas pagalbininkas virtuvėje. Indaplovės ne tik palengvina indų plovimą, bet tai daro greitai ir kokybiškai. Mes Jums padėsime išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkančią iš plataus gamintojų rato.

Neutrali įranga


ši įranga svarbi įrengiant pramoninę virtuvę. Nerūdijančio plieno standartinių metmenų vonios plovimui, stalai, spintelės, lentynos ar pagaminta pagal individualius užsakovo pageidavimus užtikrins optimalius gamybos procesus bei efektyvų gamybinių patalpų panaudojimą. Įranga pagaminta iš maistinio nerūdijančio plieno pasižymi patikimumu, aukšta kokybe ir paviršių higiena. Kadangi turime savo gamybinį cechą, pasiūlysime Jums konkurencingas kainas ir nepriekaištingą kokybę.

Kad įmonės siūloma įranga viešojo maitinimo įstaigoms rastų savo pirkėją, mūsų specialistai atidžiai stebi rinką ir greitai reaguoja į menkiausius situacijos pasikeitimus. Tai leidžia laiku padidinti įmonės siūlomą asortimentą. Mes pasirengę Jums padėti išsirinkti įrengimus, labiausiai atitinkančius šiuos kriterijus. šioje srityje siūlomos įrangos asortimentas yra tikrai labai platus, daug gamintojų siūlo panašią įrangą už skirtingą kainą. Todėl nenuostabu, kad pirkėjas, o ypač tik pradedantis verslą viešojo maitinimo srityje, gali susipainioti tarp gausybės pasiūlymų. Todėl mūsų specialistų tikslas – kuo tikslesnė pagalba Jums. Jūsų užduotis išsakyti konkrečius savo reikalavimus, mūsų – padėti juos įgyvendinti. Virtuvės įrangos tiekimui mes pasirinkome rinkoje pirmaujančius užsienio gamintojus. Tokia įranga, mūsų nuomone, geriausiai atitinka dinamiškus restoranų verslo poreikius.

Mes tiesiogiai bendradarbiaujame su pirmaujančiais Italijos, Vokietijos, Danijos, Lenkijos ir kt. gamintojais. Mūsų tiekėjai, tokie kaip TEFCOLD, LINCAR, COLDLINE, PIRON, KRUPPS ir kt., vienodai gerai žinomi tiek Europoje, tiek ir visame pasaulyje. Taip pat galite įsigyti įrangą, reikalingą vasaros kavinei, lauko prekybai. šiuolaikiniai įrengimai yra pritaikyti lengvam naudojimui, pagreitina valgio gaminimo procesą, taip pat suteikia galimybę plėsti gaminamų patiekalų sąrašą. Mes Jums siūlome ne tik profesionalios, virtuvinės įrangos pardavimą, bet taip pat visą spektrą su šia įranga susijusių paslaugų: pristatymas į objektą, sumontavimas ir paleidimas, garantinė ir pogarantinė priežiūra.

Geras darbo rezultatas – skanus maistas ir patenkintas klientas – bet kurioje viešojo maitinimo įstaigoje priklauso nuo dviejų pagrindinių veiksnių: profesionalaus virėjo ir jo komandos bei kokybiškos ir profesionalios virtuvinės įrangos. Pastarąjį kriterijų UAB „INDEX“ Jums gali padėti įgyvendinti, užtikrindama, kad mūsų sumontuota virtuvės įranga bus kokybiška, moderni ir leis pasiekti aukščiausių rezultatų viešojo maitinimo srityje.

1. Aukštos kokybės įranga

Kavinių įranga, kuriai būdinga aukšta kokybė ir ilgaamžiškumas, leis jums teikti klientams puikias paslaugas bei produktus. Tai taip pat sumažins gedimo tikimybę, užtikrindama ilgalaikį verslo sklandumą.

2. Suderinamumas ir pritaikymas

Kavinių įranga dažnai projektuojama atsižvelgiant į jūsų kavinės ar restorano specifinius poreikius. Galėsite pasirinkti įrangą, kuri tinkamai įsijungs į jūsų erdvę, dizainą ir darbo procesus.

3. Efektyvumas ir produktyvumas

Kokybiška Iranga restoranams gali pagerinti darbuotojų produktyvumą ir efektyvumą. Tai reiškia greitesnį užsakymų vykdymą, efektyvesnį klientų aptarnavimą bei mažesnius laukimo laikus.

4. Specializuota funkcionalumas

Dauguma Kavinių įrangos gali būti pritaikyta tam tikriems uždaviniams, pavyzdžiui, aukštos kokybės kavos gaminimui arba išskirtiniam patiekalų ruošimui. Tai suteiks jums galimybę išsiskirti ir pasiūlyti unikalius skonius.

5. Ilgaamžiškumas ir mažesni kaštai su iranga restoranams

Aukštos kokybės restoranų įranga dažnai pasižymi didesniu atsparumu pažeidimams ir gedimams. Tai leis jums ilgiau naudotis įranga, sumažinant jos pakeitimo ir remonto išlaidas.Restoranų įranga apima visus reikalingus prietaisus, įrankius ir technologijas, reikalingas restorano veiklai. Įranga gali skirtis priklausomai nuo restorano tipo, jo meniu, masto ir kitų veiksnių

6. Profesionali pagalba ir aptarnavimas

Dažnai Kavinių įrangos tiekėjai siūlo ne tik įrangą, bet ir profesionalią pagalbą bei techninę priežiūrą. Tai užtikrins, kad jūsų įranga veiks tinkamai ir jūs galėsite sutelkti dėmesį į verslo augimą.

7. Reputacijos kūrimas ir klientų pasitikėjimas

Aukštos kokybės įranga padės sukurti gerą verslo reputaciją. Klientai vertina aukštą aptarnavimo ir produktų kokybę, tad turėdami kokybišką įrangą, galėsite įgyti klientų pasitikėjimą ir lojalumą.

Vis dėlto prieš rinkdamiesi Kavinių įrangą, svarbu atlikti išsamią rinkos analizę, apsvarstyti savo verslo reikmes ir finansinę padėtį bei gauti patarimų iš ekspertų, jei reikia.

Poster Image For Mobiles

„INDEX“ komanda sugeba stebinti. Esame įsitikinę, kad Jūs liksite patenkinti  bendraudami ir dirbdami su mumis.

 


+370 618 60006     (8-37) 266 461