logo
MĖSOS APDIRBIMO ĮRANGA:

Mėsmalės

Mėsmalė jau senai tapo nepakeičiama darbo priemone profesionalioje virtuvėje. Jos pagalba gaminamas faršas iš mėsos ir žuvies žaliavų. Norėdami pasirinkti tinkamą mėsmalę savo baro ar restorano virtuvei, pirmiausiai turite atkreipti dėmesį į šiuos parametrus:
1. Mėsmalės galingumas;

2. Peilių skaičius, kuris turi įtakos mėsmalės darbui ir galutinio produkto kokybei. Yra trys pagrindinės peilių komplektacijos:
Klasikinė arba “enterprise” (sraigtas, peiliukas, tinklelis su skylutėmis) – mėsmalės su šio tipo malimo sistema turėtų būti naudojamas mažose įmonėse;


Pusiau unger S3 (trijų dalių) (sraigtas, nerūdijančio plieno plokštelė, peiliukas, tinklelis su skylutėmis) – mėsmalės su šio tipo malimo sistema gali apdoroti skirtingus kiekius mėsos, nuo mažų iki didelių. Taip pat galima sumalti pusiau užšaldytą arba užšaldytą mėsą.



Pilnas Unger S5 (penkių dalių) (sraigtas, nerūdijančio plieno plokštelė, peiliukas, nerūdijančio plieno plokštelė, peiliukas, tinklelis su skylutėmis) - mėsmalės su šio tipo malimo sistema gali būti pritaikytos labai didelių mėsos kiekių sumalimui (mėsos cechai, parduotuvės). Taip pat galima sumalti pusiau užšaldytą arba užšaldytą mėsą.



3. Išeinamo tinklelio su skylutėmis skersmuo ir pačių skylučių diametras. Nuo to priklauso mėsos faršo smulkinimo laipsnis.
 
4. Korpusas ir darbo mechanizmas. Geriausiai, jei jie pagaminti iš nerūdijančio plieno. Kad mėsmalė tarnautų ilgai, reikalinga nuolatinė priežiūra. Darbo pabaigoje būtina išardyti, išplauti atskiras dalis ir išdžiovinti. Mėsmalę reikia sutepti Ne rečiau kaip kas 6 mėnesius. 
 

                    |   Uždaryti...