Šaldymo įranga

Šaltis stabdantis laiką

UAB „INDEX” yra atestuota montavimo darbų ir projektavimo įmonė, turinti Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos atestatus bei šaldymo įrangos gamintojų įgaliojimus ir sertifikatus. Įmonė yra Lietuvos nacionalinės šaltininkų asociacijos narė ir pasiruošusi Jums padėti įgyvendinant įvairaus sudėtingumo šaldymo projektus.

Kompanija suteikia išsamią informaciją sprendžiant iškilusius klausimus, susijusius su šaldymu įvairiuose pramonės šakose, žemės ūkyje, maisto produktų perdirbime, prekybos centruose. Mes ne tik projektuojame, parenkame reikiamą įrangą, tačiau ir patys gaminame pliusinių bei minusinių temperatūrų agregatus, valdymo, kontrolės bei automatizavimo skydus, taip pat galime pasiūlyti jos tiekimą ateityje, montavimą, paleidimą, derinimą, garantinį ir po garantinį aptarnavimą.
 
Šiuolaikinė šaldymo įranga yra visur aplink mus, kad ir kur eitume: prekybos vietos, maitinimo įstaigos, privatūs namai, mokyklos, darželiai ir kitos institucijos. Siekiant, kad maistas būtų išlaikytas ir visada šviežias – šaldymo įranga yra būtina. Mūsų tikslas atsakingai žiūrėti į parduodamos produkcijos kokybę. Juk nuo jos patikimumo priklauso Jūsų verslo sėkmė. Pramoninės šaldymo įrangos pardavimas – mūsų kasdieninė duona. Garantuojame, kad nebus jokių netikėtumų ar gedimų. Jaučiame atsakomybę parduoti tik aukščiausios klasės šaldymo įrangą. Kreipkitės į mus ir suteiksime ne tik šaldymo įrangą, tačiau ir visų techninių užduočių sprendimus, kurie garantuos, kad viskas veiks taip, kaip Jums labiausiai reikia.

Įvairios šaldymo įrangos naudojamos labai skirtingose srityse, tačiau tikslas yra vienas. Siekiame, kad produktai nesugestų ir būtų ilgai panaudojami. Pagrindinis privalumas – nuolatinė temperatūra ir didelis drėgnumas, kuris puikiai apsaugo tiek maisto gaminius, tiek vaisius ir daržoves. Jie sėkmingai gali stovėti ne vienerius metus, tačiau dėl laiko tarpo nepakis nei išvaizda, nei skonis. Dėl sąlyčio su maisto produktais – šaldytuvams keliami labai dideli sanitariniai reikalavimai.  Nieko nestebina tai, kad priemonės prieš pasiūlomos į rinką ypač nuodugniai patikrinamos ir įvertinamos. Garantuojame, kad liksite patenkintas gauta įranga. Šaldytuvai reikalingi nuo prekių atvežimo transporto priemonėse iki jų laikymo sandėliuose bei virtuvėse. Siekiant kokybės – visi žingsniai turi būti apsaugoti.

Nuo tinkamo prekės pristatymo – priklauso Jūsų pelnas.

UAB „Index“ – geriausias pasirinkimas. Įvertinkite paslaugas, kadangi:
  1. Šaldymo įranga parduodama konkurencingomis kainomis.
  2. Mes dirbame be jokių tarpininkų. Tiesiogiai bendraujame su tiekėjais, o kartais net ir gamintojais.
  3. Kvalifikuoti darbuotojai pakonsultuos, padės įgyvendinti tam tikras šaldymo įrangos charakteristikas.


Šaldymo kameros

Šaldymo kameros

Skaityti toliau
Energiją taupanys stiklai

Energiją taupanys stiklai

Skaityti toliau
Šaldymo agregatai

Šaldymo agregatai

Skaityti toliau

Savo paslaugas siūlome šiose srityse:

  Pramoninės šaldymo sistemos maisto perdirbimo įmonėms, žemės ūkio bendrovėms;
  Įvairiausių dydžių minusinių temperatūrų šaldymo kameros ledų, mėsos produktų, paukštienos sandėliavimui ir skirstymui;
  Šaldymo kameros- sandėliai pieno produktams, atvėsintai mėsai, dešroms bei kitiems fasuotiems bei nefasuotiems maisto produktams;
  Šaldymo kameros su drėgmės ir CO2 kontrole vaisių, daržovių, grybų, gėlių laikymui bei sandėliavimui;
  Įvairaus galingumo bei sudėtingumo šaldymo sistemos prekyvietėms, parduotuvėms bei prekybos centrams;
  Energiją taupantys stiklai, bei durys;
  Greito „šokinio“ užšaldymo kameros- tuneliai;
  Durys bei vartai įvairių temperatūrų šaldymo kameroms;
  Skysčio atšaldymo stotys.


Padėsime išsirinkti

Index komanda padės Jums išsirinkti geriausią įrangą pagal kainą ir technines charakteristikas, paaiškins pateiktų pasiūlymų privalumus, pasiūlys įvairius atsiskaitymo variantus.
Dirbdami su mūsų klientais mes visada stengiamės įsigilinti į jų pageidavimus bei reikalavimus, taikome lanksčią nuolaidų sistemą. Efektyvus ir nepertraukiamas įrangos darbas įmanomas tik kokybiškai ir profesionaliai atlikus įrangos montažą. Todėl įmonėje dirba tik didelę darbo patirtį turintys, atestuoti ir profesionalūs montavimo ir serviso specialistai.
Mes pasiruošę pasiūlyti viską, kas Jums reikalinga įsigyjant šaldymo įrangą:
  Aukštą darbuotojų kvalifikaciją;
  Sistemingą darbą realizuojant įvairaus sudėtingumo projektus;
  Individualius techninius sprendimus;
  Šiuolaikinę ir patikimą įrangą;
  Aukščiausio lygio kokybę;
  Patirtį ir atsakomybę.Background Image

Norite pasikonsultuoti?

„INDEX” komanda, pasinaudodama savo ilgamete patirtimi, kvalifikuotai įvertins esamas sąlygas bei atsakys į Jums rūpimus klausimus.

 Telefonas pasiteirauti:

8 618 60006
8 37 266 461

 

Background Image

Ieškote kvalifikuotos priežiūros?

Jūsų šaldymo sistemai, kaip ir visai technikai, reikalinga kruopšti ir kvalifikuota priežiūra. Gaukite kokybišką aptarnavimą kompanijoje „INDEX”! Šaldymo sistemos remonto bei aptarnavimo kainas galite sužinoti paskambinę telefonu:

8 618 60006

Serviso tarnyba