logo
Energiją taupanys stiklai:

 

Efektyvus energijos vartojimas yra visų į dideles perspektyvas nukreiptų ekonominių procesų pagrindas. Apie 40 % maisto produktais prekiaujančių įmonių energijos išeikvoja atviroji šaldymo įranga – šaldymo priesieniai ir salos. Į šią įrangą įmontavus dangčius ir dureles galima sutaupyti daug energijos.

Daugiausia energijos prarandama dėl konvekcijos (šilto oro judėjimo) ir spinduliavimo. Įprastas stiklas gali sumažinti tik konvekciją. Energiją taupančių stiklų konstrukcijose naudojamas specialus termoizoliacinis stiklas, kuris 80 % sumažina spinduliuotės nuostolius, palyginti su įprastu stiklu. Vidinė stiklo pusė padengta plonu sluoksniu. Šis sluoksnis tarsi veidrodis atspindi iš patalpos sklindantį šiluminį spinduliavimą. Po stikline konstrukcija susiformuoja nejudantis izoliuojamasis oro sluoksnis. Tai leidžia sumažinti bendras šaldymo įrangos energijos sąnaudas iki 50 %.

 

 

Be energijos taupymo, šilumos poveikio sumažinimo 80 %, konstrukcijos turi ir kitų ekonominių privalumų:
•    ilgesnis produktų galiojimo laikas,
•    mažesnis šaldymo įrangos įsijungimo ciklų skaičius, atitinkamai mažesnis triukšmo lygis ir nusidėvėjimas,
•    elektros energijos tiekimo sutrikimo atvejais užtikrinamas ilgesnis produktų išsaugojimas.

Be to, uždari šaldytuvai užtikrina aukštesnį higienos lygį. Dangčiai ir durelės apsaugo produktus nuo drėgmės, dulkių, vabzdžių, apšerkšnijimo ir kondensato susidarymo.
Šaldymo vitrinų stiklo konstrukcijos gali būti lenktu arba tiesiu stiklu. Stiklų varstymo kryptis – į kairę (dešinę) arba atgal (į priekį). Konstrukcijose įrengtas apšvietimas ir etikečių laikikliai. Kliento pageidavimu rėmai ir rankenėlės gali būti su logotipu arba firminės spalvos. Tai leidžia išlaikyti vienodą visos parduotuvės dizainą.
Šaldymo priesienių stiklo durys gali būti varstomos arba stumdomos. Pritraukiamos durys lengvai juda, jose įrengtos ergonominės rankenėlės, taip užtikrinamas paprastas ir greitas pirkėjų priėjimas prie prekių. Pageidaujant gali būti įrengtas vertikalus apšvietimas, pabrėžiantis visus parduodamų prekių privalumus.
  Šaldymo priesienių, salų ir kitos prekybinės šaldymo įrangos termoizoliacinės uždaromosios konstrukcijos užtikrina produktų laikymo sąlygų atitikimą higienos reikalavimams, leidžia palaikyti komfortišką klientams temperatūrą prekybos salėje, taip pat prisideda prie klimato apsaugos ir planetos gamtos išteklių saugojimo.

UAB “INDEX” pasiūlys Jums garsiausių europos gamintojų produkciją: REMIS (Vokietija), PROTEC (Vokietija), TGD (Italija)

Uždaromosios stiklo konstrukcijos REMIS: elektros energijos taupymas iki 50 %

UAB „INDEX“ pristato kompanijos REMIS (Vokietija) gaminamas  stiklo konstrukcijas, skirtas bet kokio tipo atvirai prekybinei šaldymo įrangai.
Jau daugiau nei 35 metus kompanija REMIS kuria naujoves ir kūrybiškai išnaudoja mokslo pasiekimus, siekdama gaminti funkcionalias ir patikimas stiklo konstrukcijas, leidžiančias efektyviai vartoti energiją, ilginti maisto produktų galiojimo laiką ir mažinti šaldytuvų nusidėvėjimą.  

Taupiųjų konstrukcijų gamyboje REMIS naudoja termoizoliacinį stiklą su specialia plona danga, kuri atspindi iš patalpos sklindantį šiluminį spinduliavimą ir mažina šaldymo įrangos ir prekybos salės oro šilumos mainus. Uždaromųjų stiklo konstrukcijų REMIS naudojimas leidžia sumažinti šaldymo įrangos energijos sąnaudas iki 50 %.

Be to, REMIS prekybinės šaldymo įrangos stiklo dangčių ir durelių įrengimas užtikrina produktų laikymo sąlygų atitikimą higienos reikalavimams, leidžia palaikyti komfortišką klientams temperatūrą prekybos salėje, taip pat prisideda prie klimato apsaugos ir planetos gamtos išteklių saugojimo.

                    |   Uždaryti...