logo
Šaldymo agregatai

 

Maisto pramonei ir kitoms sritims skirtų šaldymo sistemų poreikis atsirado labai seniai. Nors nuo pačių primityviausių sistemų integravimo iki mūsų dienų praėjo ne tiek daug laiko, bet dėl didelės paklausos mokslas žengia septynmyliais žingsniais, ir rezultatas jau aiškiai matomas: šaldymo sistemų automatizavimo lygis, veiksmingumas ir šaltnešiai dabar yra kur kas pažangesni nei buvo prieš 20 metų. Naudojami visiškai automatizuoti freono, amoniako ir CO2 įrenginiai, skirti laikyti, atšaldyti ir užšaldyti produktus. Naudojant šaldymo įrangą produktus galima gabenti į kitą žemės rutulio pusę, ir jų kokybė labai nenukenčia. Šaldymo įranga naudojama beveik visose mūsų gyvenimo srityse, produktui gabenti transporto priemonėse, produktui saugoti, užšaldyti ir atšaldyti gamyboje. Šaldytuvas yra kiekviename bute, kiekviena parduotuvė ir biuras aprūpinti kondicionieriais. Mes jau negalime įsivaizduoti gyvenimo be šilumos pašalinimo viena ar kita forma – iš produkto, patalpų ir taip toliau.
Šaldymo agregatas – tai įrangos kompleksas, naudojamas pasiekti ir išlaikyti žemesnę nei aplinkos temperatūrą. Agregatai gali būti naudojami saugoti, atšaldyti ir užšaldyti produktus ir palaikyti jų būseną, atsižvelgiant į kliento techninius reikalavimus, bei reikalingą šaldomo objekto temperatūrą (nuo + 15 iki -40 °C, priklausomai nuo agregato tipo ir naudojamo šaltnešio). Įrengimai siūlomi su visais populiariais šaldymo agentais: R134a, R404A/R507c, R410A, R744/CO2, R717/NH3, R507F.

Gaminant šaldymo agregatus naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos. Kadangi gamybos ir prekybos įmonių yra gana daug, todėl didelė konkurencija verčia įdiegti naujausias technologijas kaip galima greičiau. Šaldymo sistemos kaina labai priklauso nuo sudedamųjų dalių kokybės, nesvarbu ar tai būtų jungiamosios ar apsauginės detalės, automatikos sistema, kompresorius, ar šilumokaičių įranga. Nekreipdami dėmesio į šaldymo įrenginio kokybę pirkėjai per trumpiausią laiką susiduria su tuo, kad nustoja veikti automatika, nelaiko vožtuvai, sproginėja vamzdžiai, tuomet tenka išleisti daug pinigų – tai ir gamybos prastova, išlaidos susinaudojančioms medžiagoms, specialistų iškvietimas ir, galiausiai, gerokai sutrumpėja įrenginio naudojimo trukmė. UAB „INDEX“ nesiekia pasiūlyti žemiausių kainų, tad mūsų įranga dažniausiai ne pati pigiausia, tačiau mūsų įmonėje didžiausias dėmesys skiriamas kokybei ir  siekiama užtikrinti nenutrūkstamą šaldymo įrangos veikimą ilgus metus. Taikydami naujas technologijas mes pasiekiame pačių geriausių įrangos darbo rezultatų. Mūsų tiekiama įranga taupo energiją, atitinka visus Lietuvos ir EU valstybių norminių dokumentų reikalavimus. Projektuodami mes atsižvelgiame į visus užsakovo pageidavimus, bet ne šaldymo sistemos eksploatacinių savybių sąskaita. Daugelis verslininkų, pradėdami savo veiklą, stengiasi sutaupyti pinigų produktų saugojimo, vėsinimo, staigaus užšaldymo įrangai, todėl verslo pradžiai įsigyja žemos kokybės įrenginius.

Tačiau ateityje jie susiduria su nuolat trukdomu darbu, prasta gaminamų produktų kokybe, produktų pristatymo sutrikimais ir nuostoliais, trukdančiais vystytis, o kartais dėl to tenka net visiškai sustabdyti gamybą. Mūsų įmonės specialistai neleis pradėti verslo naudojant tikrai žemos kokybės įrangą, nes mes nesivaikome mažos savikainos. Svarbiausia maisto pramonės įmonėse naudojamos šaldymo įrangos paskirtis yra sukurti sąlygas, užtikrinančias galimybę išsaugoti greitai gendančius produktus bei jų kokybę.
Mūsų įmonė siūlo parinkti, suprojektuoti, pagamimti ir pristatyti įvairaus tipo šaldymo agregatus, skirtus:
•    produktams saugoti,
•    produktams atšaldyti,
•    produktams užšaldyti,
•    produktams staiga užšaldyti.

Šaldymo agregatai skirti mėsos ir pieno produktų gaminių bei pusgaminių gamintojams, mėsos ir žuvies perdirbimo įmonėms, maisto produktų sandėliams ir saugykloms, šaldymo įrenginiams, farmacijos įmonėms ir sandėliams, vidutinėms ir didelėms duonos kepykloms ir kulinarijos įmonėms. Taip pat šios šaldymo mašinos naudojamos maisto produktų parduotuvėse ir dideliuose prekybos centruose tiekti šaltį į šaldymo kameras ir į prekybinę šaldymo įrangą.
Šaldymo agregatų modelių serija pasižymi dideliu darbinės temperatūros (aplinkos temperatūra iki +40 °C) bei šalčio gaminimo (šaldomosios galios) intervalu. Šie įrenginiai gali veikti naudojant įvairius šaldymo agentus juose gali būti įtaisomi automatinės kontrolės prietaisai.

Natūralių šaldymo agentų populiarumas auga visame pasaulyje. Šiuo  metu rinkoje intensyviai gaminama ir naudojama įranga, kurios šaltnešis  anglies dioksidas (CO2). Unikalios anglies dioksido (CО2) charakteristikos, tarptautinėje klasifikacijoje R744, pritraukia vis didesnį dėmesį savo reikšmingais ekologiniais ir ekonominiais privalumais. Anglies dioksidas yra gamtinis šaldymo agentas, saugus supančiai aplinkai su mažu globalinio atšilimo potencialu  bei dideliu gamybos našumu.


Siūlomi šaldymo agregatų tipai

Siūlome šaldymo agregatus surinktus iš „Bitzer“, „Copeland“ hermetinių stūmoklinių, spiralinių pusiau hermetinių ir pusiau hermetinių sraigtinių kompresorių.
•    Čileriai
•    Freoniai agregatai
•    Freoniniai agregatai kartu su kondensatoriumi
•    CO2 agregatai (transcritical ir cascade)
•    Šaldymo agregatai leduotam vandeniui
•    Valdymo spintos
•    Nestandartinė įranga
Ši įranga gali veikti sandėliavimo, šaldymo, užšaldymo režimais bei palaikyti reikiamą nuo +15 iki -40 °C temperatūrą kamerose, kurių tūris nuo 12 iki 50 000 m3 ir daugiau.Nedidelio našumo Split tipo šaldymo agregatai

Šias sistemas sudaro dvi vamzdžiais sujungtos dalys: išorinis kompresorinis-kondensatorinis agregatas ir kameros viduje esantis oro aušintuvas (garintuvas). Abi dalis galima išdėstyti reikiamu atstumu vieną nuo kitos, o tai leidžia išspręsti įrangos išdėstymo problemą kameros išorėje arba viduje. Ši įranga gali būti naudojama kameroms, sumontuotoms esamose patalpose, kurių sienų storis ir lubų aukštis neleidžia sumontuoti monoblokų.
Split sistemos kartu su mažo ir vidutinio tūrio šaldymo kameromis naudojamos šiose srityse:
•    organizuojant viešąjį maitinimą (kavinėse, baruose, restoranuose ir t. t.); 
•    mažmeninėse maisto prekių parduotuvėse,
•    nedidelio masto maisto produktų gamybai,
•    smulkaus urmo maisto produktų bazėse.
 Žemai temperatūrai skirtos sistemos palaiko nuo -18 iki -25 °C temperatūrą, vidutinei temperatūrai skirtos sistemos užtikrina nuo -5 iki +5 °C temperatūrą, o aukštos temperatūros sistemos palaiko +5 iki +15 °C temperatūrą. Nuolatinis technologinės pažangos siekis ir artimi santykiai su klientais padėjo užtikrinti aukštus kokybės standartus, visų šių mūsų siūlomų sistemų modelių patikimumą ir naudojimo patogumą.Split tipo agregatai turi daug svarbių privalumų:
1.     Ji puikiai pritaikyta dirbti nepakankamų pagalbinių plotų sąlygomis, nes įrengiama ant išorinių šaldymo kamerų sienų.
2.     Agregato kompaktiškumas leidžia visiškai išnaudoti vidinį kameros tūrį.
3.     Nedidelės energijos sąnaudos kartu su didele šaldymo galia teikia realią finansinę ekonomiją.
4.     Aukštą  kokybę užtikrina surinkimas, bandymai,  pačio šaldymo agregato ir skirtingų jo mazgų automatinė apsauga ir avarinės signalizacijos sistema.
5.     Patikimumą ir ilgaamžiškumą garantuoja naudojami aukštos kokybės, žinomų gamontojų komponentai , aukštos kokybės elektrotechnikos „Siemens“ ar ABB (Vokietija), „Danfoss“ (Danija) kompresoriai ir t. t.
6.     Pagal triukšmo savybes ši įranga tinka naudoti gyvenamųjų pastatų pusrūsiuose ir rūsiuose.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis ir mes Jums parinksime optimaliausia varianta, labiausiai tinkanti Jūsų poreikiams !


                    |   Uždaryti...