Šaldymo kameros. Vartai ir durys

Konstrukcija turi įtakos šiluminei izoliacijai ir sąnaudoms
Durys ir vartai šaltoms patalpoms– svarbus žemos temperatūros sandėlių ir šaldymo kamerų elementas. Jų konstrukcija turi įtakos ir šiluminei izoliacijai, ir eksploatavimo sąnaudoms. Paprastai tokie vartai pasirenkami iš didelės siūlomų tipų įvairovės dar projektuojant šaldomąsias patalpas.Šaldytuvų durys ir vartai

Šaldytuvų durys ir vartai

Skaityti toliau
Greitaeigiai vartai

Greitaeigiai vartai

Skaityti toliau
Mūsų įmonė siūlo Ispanų gamintojo INFRACA produkciją, kurio patirtis šaldytuvų durų ir vartų gamyboje bei spartus augimas per pastaruosius metus padėjo tapti rinkos lyderiu ne tik Ispanijoje bet ir daugelyje šalių Europoje, Šiaurės Amerikoje, Pietų Amerikoje, Afrikoje ir Azijoje. Nuo pat savo veiklos pradžios 1980m. kovo INFRACA skyrė pagrindinį savo dėmesį projektavimui ir gamybai visų tipų pramoninio ir komercinio šaldymo izoterminėms durims ir vartams. INFRACA gaminamų durų kokybė ir asortimentas pelnė tokių stambių didmeninkų, kaip prekybos centrai „PROMO Cach&Cary“ logistikos centrai BLS, pasitikėjimą. Taip pat galime pasiūlyti italų MTH  gamintojo izoterminių vartų bei durų.

Siūlomas asortimentas tinka plačiam temperatūros intervalui ir įvairaus lygio oro drėgmei palaikyti. Valdant tokius vartus nereikia naudoti jėgos, jie atitinka griežčiausius higienos reikalavimus bei padeda sutaupyti energijos. Aukšta vartų kokybė leidžia naudoti juos patalpų viduje ir išorėje, t. y. durys gali atlaikyti kintančias oro sąlygas. Vartus taip pat galima montuoti sandėliuose ir kamerose su pakabinamais keliais (išskyrus „giljotinos“ tipo). Stumdomieji ir „giljotinos“ tipo vartai gali būti su elektros pavara, kuri palengvina jų naudojimą. Vartus atidaryti ir užrakinti naudojant elektros pavarą galima iš valdymo pulto arba pultelio. Atsiradus kliūtims durų varčios judėjimo kelyje specialūs jutikliai blokuoja vartus. Patikimas mechanizmas leidžia labai ilgai naudoti vartus Lietuvos klimato sąlygomis. Greta patrauklaus dizaino paviršių, siūlomas platus durų staktų asortimentas, tad jas galima montuoti prie skirtingo tipo sienų.

Svarbiausia šaldymo kamerų durų paskirtis – angos, per kurią pakraunamos ir iškraunamos prekės, šiluminė izoliacija. Todėl durų konstrukcijoje ir dalyse neturi būti „šilumos tiltų“, arba jų turi būti kuo mažiau. Durys šaldymo kamerose turi išlaikyti temperatūros režimą ir eksploatacinę apkrovą, todėl renkantis duris svarbu pasirinkti tinkamą jų tipą ir technines savybes: dydį, storį, izoliaciją ir t. t.


- INFRACA Ispanų šaldytuvų durų ir vartų gamintojas.

- MHT Italų izoterminių vartų ir durų gamintojas.Poster Image For Mobiles

„INDEX“ komanda sugeba stebinti. Esame įsitikinę, kad Jūs liksite patenkinti  bendraudami ir dirbdami su mumis.

 


+370 618 60006     (8-37) 266 461