logo
Greitaeigiai vartai

Mūsų dienomis vis populiaresniais tampančius sparčiuosius vartus galima suskirstyti į dvi pagrindines kategorijas.
   •    Tradiciniai modeliai, kurie veikia pagal principą, nepasikeitusį nuo praėjusio šimtmečio pabaigos, kai naudojant įvairaus kietumo elementus ant vertikalių kreipiamųjų tvirtinamas lankstus audinys. Tokius vartus atidaro elektrinis variklis, o užsidaro jie patys, veikiami savo svorio. Siekiant užtikrinti izoliaciją tarp kreipiamųjų ir audinio, naudojami šiauštiniai sandarikliai. Be to, tokioje konstrukcijoje dažniausiai  įtaisoma elektrinė pavara su stabdžių sistema.
   •    „Push-Pull“ (stumk-trauk) sistemos modeliai. Ši sistema buvo užpatentuota 1994 m., ją sudaro audinys lanksčiais kraštais, kurie leidžia jį pakelti arba nuleisti elektriniu varikliu. Dėl tolygaus audinio slydimo kreipiamosiomis užtikrinama puiki patalpų izoliacija bei didelis atsparumas vėjo apkrovoms.

UAB „INDEX“ siūlo įsigyti Ispanų, Italų, bei Vokiečių gamintojų sparčiuosius vardus, kurie dėl šiuolaikinės konstrukcijos tampa vis populiaresni tarp vartotojų.
Mes tiekiame visų rūšių vartus, pradedant pramoniniais ir baigiant buitiniais sekciniais vartais. Siekdami kuo geriau išpildyti klientų lūkesčius, vartus pristatome per vieną arba dvi savaites nuo užsakymo įforminimo. Be to, sandėlyje turime visas atsargines vartų dalis, todėl bet kuriuo metu galime greitai atlikti konstrukcijos techninį aptarnavimą.    Išskirtinės  siūlomų sparčiųjų (greitaeigių) vartų savybės

•    Vartų padėties „savaiminio“ atsistatymo sistema.
•    Standartinėje komplektacijoje yra ir valdymo blokas.
•    Užtikrinama itin patikima patalpų izoliacija.
•    Vartai patikimai veikia net ir esant ypač žemai temperatūrai.
•    Yra saugos apvadas.
•    Garantuojama, kad elektrinė pavara veiks sklandžiai, nes naudojamas dažnio keitiklis.

Šie vartai iš tiesų gali padėti jums išspręsti iškilusius uždavinius

Siūlomuose vartuose yra itin mažai kietų elementų, todėl galite nesibaiminti, kad konstrukcija sulūš net ir labai intensyviai naudojant vartus. Be to, verta atkreipti dėmesį į savaiminio atsistatymo sistemą, kuri reiškia, kad pažeidimo atveju vartų audinys savaime išsilygina ant kreipiamųjų. Sandariklių sistema užtikrina, kad patalpoje bus palaikomas jūsų iškeltiems uždaviniams geriausiai tinkamas mikroklimatas. Be to, svarbu, kad bandymų metu buvo patvirtinta vartų savybė išlaikyti net iki 140 km/h vėjo gūsius. Drauge su atsparumu žemai temperatūrai, šis veiksnys gerokai išplečia tokio tipo konstrukcijų pritaikymo galimybes.

Siūlomi spartieji (greitaeigiai) vartai per dieną gali atlikti iki 6 000 atidarymo ir uždarymo ciklų, o bendra konstrukcijos eksploatavimo trukmė viršija 3 mln. ciklų. Be to, darbui gali būti labai naudinga ir didelė atidarymo sparta – atidaryti vartus užtrunka kiek ilgiau nei 2 sekundes. Net ir pažeidus vartus taip, kad reikėtų įsikišti specialistams, jums nereiks investuoti pernelyg daug lėšų, nes mūsų įmonės specialistai visuomet pasirengę padėti savo klientams susidoroti su bet kokia problema.
                    |   Uždaryti...