logo
Rampos

Sulyginamosios arba pakeliamosios platformos, skirtos sulyginti gamybinių arba sandėliavimo patalpų grindims su krovininės transporto priemonės kėbulo dugnu. Jas naudojant sumažėja kliūčių naudoti krovimo techniką bei optimizuojamos darbo sąnaudos (ypač tais atvejais, kai krovinių apyvarta intensyvi). UAB „INDEX“ siūloma įranga visiškai atitinka nacionalinius ir užsienio šalių standartus bei visas darbo saugos taisykles.
Siūlomų produktų privalumai

•    Visos UAB „INDEX“ siūlomas perkrovimo įrangos asortimentas atitinka Europos normatyvus. Ši įranga visiškai saugi ją prižiūrintiems darbuotojams ir gali būti naudojama darbui su bet kokia krovimo technika.
•    Tarp priekinio skersinio ir platformos dangos yra 25 mm tarpas, skirtas apsaugoti operatoriaus rankas nuo traumų (suspaudimo ir pan.).
•    Jeigu dėl netinkamo sunkvežimio judėjimo trūktų hidraulinė žarna, automatiškai įsijungs saugos sistema, ir pakeliamoji platforma akimirksniu sustos.
•    Žarnos ir kiti hidraulinių modelių konstrukciniai elementai skirti darbui esant didesniam slėgiui (du kartus viršijančiam darbinį įrangos slėgį).
•    Ant platformos užklijuoja geltona ir juoda įspėjamoji juosta, kuria įspėjama neviršyti rampos aukščio.
UAB „INDEX“ siūlomos sulyginamosios sistemos puikiai tinka naudoti su tais sunkvežimiais, kuriuose įtaisyti keltuvai. Papildomas privalumas – platformą ir pagalbinius reikmenis galima pasirinkti, atsižvelgiant į konkrečius uždavinius.


UAB „INDEX“ siūlo trijų rūšių pakeliamąsias platformas:

•    elektrinius-hidraulinius modelius su pasukamomis plokštėmis. Ši įranga leidžia greitai paruošti darbo aikštelę ir optimizuoti krovinių srautą – tai geriausias pasirinkimas verslininkams, pageidaujantiems paspartinti pakrovimo ir iškrovimo procesus;
•    elektrinius-hidraulinius modelius su išstumiamos plokštėmis. Ši konstrukcija užtikrina ypač tikslią platformos padėtį sunkvežimio kėbule (tai svarbu, jeigu kraunama iš šono arba jeigu kėbulas visiškai prikrautas);
•    mechanines pakeliamąsias platformas. Tai alternatyva, kurią galima naudoti tuomet, kai neįmanoma įrengti elektrinių-hidraulinių sistemų (pvz., jeigu objekte nėra elektros ir pan.).


Vartų angos sandarinimo įranga
Vartų angos sandarinimo įranga užtikrina patikimą esančios erdvės sandarumą tarp pakrovimo rampos ir sunkvežimio kėbulo. Juos naudojant darbai atliekami kur kas greičiau ir saugiau.      
Šios įrangos veikimo principas visiškai paprastas – krovininė transporto priemonė iš dalies įvažiuoja į sandarintą vartų angą, tuomet įrenginys iš visų pusių uždengia kėbulą, taigi pakrovimo ir iškrovimo darbus galima vykdyti bet kokiu oru. Naudojant šią įrangą, oro sąlygos nebeturi jokios įtakos sandėlio darbui. UAB „Index“ gali pasiūlyti ispanų INFRACA gamintojo įranga.

Svarbiausi vartų angos sandarinimo įrangos privalumai:
•    visiškai nėra skersvėjų, išsaugomas patalpos mikroklimatas;
•    krovininė technika pastatoma ypatingai tiksliai;
•    įrangą paprasta naudoti, jai nereikia specialios priežiūros;
•    darbiniai sandarinimo įtaiso konstrukcijos elementai pagaminti iš aukštos kokybės sutvirtinto PVC, kuris išsaugo elastingumą, esant nuo -40 °C iki +60 °C temperatūrai;
•    viršutinė rėmo dalis, įtaisyta „kampu“, patikimai apsaugo durų angą nuo drėgmės, nes lietaus vanduo laisvai nuteka žemyn.

Siūlomi dviejų rūšių vartų angos sandarinimo įtaisai:
•    užuolaidinės konstrukcijos;
•    pripučiamos sistemos.

Užuolaidiniai įrenginiai savo ruožtu skiriami pagal karkaso tipą: su tvirtu arba sulankstomu rėmu.


Sandarinimo įranga su tvirtais rėmais
Sandarinimo įranga su tvirtais rėmais skirta intensyviam krovinių srautui, todėl kuriant jų konstrukciją ypatingas dėmesys buvo skiriamas užtikrinti atsparumą nusidėvėjimui ir mechaniniam įrenginio patvarumui. Montuojant šiuos rėmus rekomenduojama aikštelėje prieš sandėlį įtaisyti metalinius atmušėjus arba transporto priemonių ratų kreipiamąsias.  

 

Standartinė koplektacija

Papildoma komplektacija

Sandarinimo įtaiso gylis

600 mm

900 mm

Viršutinis lakštas

Įprastas

Dvigubas

Sandarinimo medžiaga

Nėra

Kampinė pagalvė
Sandarinimo įranga su sulankstomais rėmais
Tai klasikinis variantas gamybiniams ir sandėliavimo kompleksams, kuriuose krovinių srautas yra vidutinio intensyvumo. Kaip šio tipo įrenginio privalumus galima paminėti tai, kad rėmas gali susilankstyti, jeigu transporto priemonė statoma netinkamai, o baigus darbus jis grįžta į pradinę padėtį.
   

 

Standartinė komplektacija

Papildoma komplektacija

Sandarinimo įtaiso gylis

600 mm

900 mm

Viršutinis lakštas

Įprastas

Dvigubas

Sandarinimo medžiaga

Nėra

Kampinė pagalvėPripučiamos sistemos
Naudoti pripučiamą vartų angų sandarinimo įrangą, rekomenduojama tuose objektuose, kuriuose būtina užtikrinti didžiausią patalpų sandarinimą (šaldomosios gamybinės patalpos, sandėliai-šaldikliai ir pan.). Automobiliui įvažiuojat pro įrenginio pagalvės durų angą, ji prisipildo oro ir glaudžiai apgaubia kėbulą. Naudojant pripučiamas sistemas, privažiavimo aikštelėje būtina įtaisyti metalinius atmušėjus arba ratų kreipiamąsias.
   

 

Standartinė komplektacija

Papildoma komplektacija

Sandarinimo įtaiso gylis

800 mm

Kitas, pagal užsakymą

Viršutinės pagalvės ilgis

Iki 900 mm

1200 mm

Valdymo tipas

Jungikliu

Valdymo pultu
                    |   Uždaryti...