Greito iškvietimo telefonas: +370 618 60006

Be rūpesčių ilgam
Įsigijus šaldymo bei kondicionavimo įrangą, kuri naudojama įvairiems poreikiams tenkinti, verslui vystyti, komfortui užtikrinti, visada yra rizika, jog ji suges. Dažniausiai tai nutinka pačiu netinkamiausiu momentu. Kad įranga dirbtų ilgai ir patikimai, reikalinga profilaktinė ir kvalifikuota jos priežiūra. &b1;tai čia ir prireikia mūsų telefono numerio: +370 618 60006. Užsirašykite jį ir visada laiku gausite kvalifikuotą ir profesionalią pagalbą, išvengsite netikėtumų.


 

Partneris, kuris ateis į pagalbą

Sutikite, kad rimto, patikimo su nepriekaištinga reputacija partnerio turėjimas, yra beveik 100% garantija nuo visų netikėtumų, atsitinkančių su šaldymo ar kondicionavimo įranga. Partnerio, kuris bet kuriuo momentu gali ateiti į pagalbą ir suremontuoti net sudėtingiausią šaldymo įrangą. Kuris suteiks atliktiems darbams garantiją, pasirūpins nuolatine profilaktika, kuri padės išvengti pasikartojančių gedimų ateityje. Įsigyjant, net ir pačią moderniausią, bei naujausią įrangą, pirmiausiai reikia pasirūpinti tinkama jos priežiūra, idant užtikrinti nepertraukiamą jos darbą. To nepadarę, nuostolių neišvengsite. Tai ypač aktualu seną šaldymo ūkį turinčioms įmonėms, kai įranga bet kuriuo momentu gali sugesti.

 

UAB „INDEX” serviso tarnyba siūlo:


    Reagavimą 24 valandas per parą

    Skubų atvykimą visoje Lietuvoje

    Greitą ir kokybišką problemos sprendimą

    Atlieka įrangos diagnostiką, sistemų derinimą

    Planiniai priežiūros darbai

     Montažo defektų šalinimas

    Garantinis ir po garantinis remontas ir priežiūra

    Apmokymas teisingai eksploatuoti šaldymo bei kondicionavimo sistemas

Kol dar neišrastas „amžinas variklis”, visa technika gedo ir ges.

UAB „INDEX” – serviso tarnyba, tai puikiai savo darbą išmanančių profesionalų komanda, kuri jau daugiau kaip 10 metų sėkmingai sprendžia problemas susijusias su įvairia šaldymo, kondicionavimo ar technologine įranga savo atliktiems darbams suteikdama garantijas. Mūsų specialistai prižiūri bei remontuoja įvairiausių galingumų ledo generatorius, šaldomus stalus, šaldytuvus, šaldymo vitrinas, kameras, įvairių galingumų šaldymo sistemas, čilerius, buitinius bei pramoninius kondicionierius.

Atliekame buitinių ir pramoninių kondicionavimo sistemų aptarnavimą, bei remontą:
  Freoninių šaldymo mašinų, čilerių bei kitų šaldymo agregatų priežiūra ir remontas;
  Įvairių galingumų ir sudėtingumų vandeninių ir VRF sistemų priežiūra ir remontas;
  Rooftop'u ir centrinių oro kondicionavimo sistemų priežiūra ir remontas.

 
Mūsų komandos užduotis – prailginti malonias akimirkas, kurias Jums suteikia įsigytas kondicionierius. Kondicionierius – tai įrenginys, kuriam reikalinga nuolatinė priežiūra, norint išvengti gedimų ar nemalonių kvapų. Laiku neatlikus profilaktikos gali pradėti bėgti vanduo, atsirasti papildomi garsai, nemalonūs kvapai, pajuoduoti filtrai ir tai atsitiks tada, kai kondicionierius bus labiausiai Jums reikalingas. Būtina bent vieną kartą kas pusę metų atlikti kondicionieriaus profilaktiką, o svarbiausia tai padaryti prieš sezoną.

 

Kvalifikuota komanda

Ilgametė darbuotojų darbo patirtis, sukauptos žinios ir šiuolaikinių šaldymo sistemų išmanymas leis per trumpiausią laiką pašalinti šių įrengimų gedimus ir užtikrins mūsų klientams aukščiausia atliekamų darbų kokybę. Be to sudarę ilgalaikę šaldymo ar kondicionavimo įrangos techninio aptarnavimo sutartį su mūsų kompanija, Jūs būsite visiškai ramūs dėl savo įrangos. &b1;aldymo įranga turi remontuoti tik atestuoti, turintys ilgametę darbo patirtį, specialistai, tik tuomet Jūs ramiai galėsite rūpintis savo bizniu. Garantinė ir po garantinė priežiūra yra lygiai tokia pat svarbi, kaip ir kokybiški ir profesionalūs montavimo bei paleidimo darbai.
Serviso tarnybos žmonės gilino žinias įrangos gamintojų rengiamose seminaruose ir kituose mokymuose.

Pasverkite riziką

Spręskite patys: vienoje svarstyklių lėkštutėje jūsų verslas, komfortas, pinigai, o kitoje patikimų specialistų aptarnavimo sutartis, atimanti tik kelias šimtąsias procento Jūsų pelno. Kas nusvers? „Žinoma, biznis” – atsakytų bet kuris logiškai mąstantis verslininkas. Todėl ar galima patikėti savo įrangos priežiūrą diletantui? Žinoma, kad ne. Todėl išvada paprasta: bet kurioje sudėtingesnėje situacijoje neišsiversite be profesionalų pagalbos.
Reguliari ir profesionali įrangos priežiūra – Jūsų geros nuotaikos ir verslo sėkmės garantas.


Jeigu Jūs neturite kvalifikuoto specialisto, galinčio prižiūrėti ar suremontuoti Jūsų įrangą, tuomet drąsiai ir nedelsdami kreipkitės į mus! Mes savo srities profesionalai. SERVISAS – 24 valandas per parą ir 365 dienas per metus.